PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628907}
6,5 113
ocen
6,5 10 1 113
Gotham City Impostors
powrót do forum gry Gotham City Impostors

Beta

ocenił(a) grę na 6

Na chwilę obecna gra ma kilka poważnych błędów : ciężko dołączyć się do meczu, czasem
zegar z odliczaniem zatrzymuje się i trzeba od nowa łączyć się z pokojem i tak kilka raz aż gra się
załaduje. Wtedy trzeba trzymać kciuki żeby drużyny były w miare równe bo zmienić teamu nie
można a autobalance nie istnieje więc bardzo często rozgrywane będą mecze 3 vs 1 lub nawet
4 vs 0 (!). Gra też ma jakąś upośledzona komunikacje głosową, zamiast słychać co ktoś mówi
są tylko trzaski i zakłócenia.
Ale jeżeli już uda nam się połączyć, drużyny sa równe i nikt nie używa mikrofonu to gra się
przyjemnie. Biorąc pod uwagę, ze gra przeznaczona jest do cyfrowej dystrybucji to wygląda
całkiem nieźle, klasy (w sumie 4 mi najbardziej przypadła ta z grappling hookiem który znacznie
ułatwia poruszanie po mapie) są ciekawe. Wraz z awansami odblokowuje się nowe bronie i
dodatki do nich oraz kostiumy dla naszej postaci.
Jeżeli autorzy poprawią te największe błędy a cena nie będzie wygórowana zapowiada się
całkiem przyjemna produkcja która wprawdzie o tytuł gry roku nie zawalczy ale zapewni kilka
miłych godzin :)

shikaka

też mam aktualnie styczność z Betą i ... ciężko mi ją ocenić. Połączenie Modern Warfare z Team Fortress osadzone w uniwersum Batmana? Brzmi jak najlepsza gra na świecie! Niestety - mnie nie porwała. Całkiem zabawna, przyjemna, ale ma się odczucie jakby się już w to grało... Ano tak - MW1, MW2, MW3, World at War i Black Ops. Gotham City Impostors nie wnosi nic nowego do rozgrywki multiplayerowej i samo jest tylko ciekawą pozycją na kilkanaście godzin. No ale to tylko Beta.

shikaka

Do powaznych bledow, ktorych doswiadczylem w becie musze jeszcze dodac zawieszanie sie konsoli.

BTW, gra miala juz swoja premere i ciekaw jestem jak bedzie z poprawa bledow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones