Mark HamillI

Mark Richard Hamill

8,2
29 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mark Hamill

Mark Hamill nalezy do aktorow, ktorzy niestety sa niedoceniani. Przed i po "Gwiezdnych Wojnach" gral w raczej malo kasowych filmach (jednak kasa nie zawsze rowna sie dobry film). Na uwage zasluguje "Noc kiedy zgasly swiatla nad Georgia" - wg. mnie film bardzo dobry, ze swietnym klimatem niepodleglej ameryki ;P.

Luke

Zgadzam sie, szkoda że wszyscy pamiętają go tylko jako Luke'a. Przecież sympatyczny policjant Conrad też zasługuje na sympatie widzów. Przepiękna byłą piosenka wykonywana przez Kristy McNichol "Bye Bye"

serenneh

Ehh, dokładnie. Mark nie został doceniony i wszyscy pamiętają go jako Luke'a. A szkoda, przecież to świetny aktor.

PS: To zdjęcie przyprawia mnie o mdłości:)).

Tosmenka

Ja słyszałem ze problemy z dragami uniemożliwiły mu dogodny rozwój kariery filmowej....

Motorcycle_Boy

Taaaaa, z dragami, z alkoholem, ale ciogla gdzies wystepuje...

El_Draque

ciagle - dla znawcow jezyka

Motorcycle_Boy

A propo tych dragów co racja to racja.. Mark Hamill był moim idolem z dzieciństwa jako Luke ale kiedy patrze na zdjęcia w googlach jak on teraz wygląda to musze przyznac ze ma bardzo zmienioną twarz na gorszą czyli wygląda poprostu jakby pił albo jakby coś brał. Tu jest najlepszy przykład:

http://creativeadvertisingworld.com/wp-content/uploads/2007/08/luke-20skywalker- 20-20mark-20hamill-20episodes-20iv-2dvi.jpg

a ciekawi mnie jedna rzecz.. czemu Hamill ma tak zmienioną twarz miedzy Nową Nadzieją a Imperium Kontratakuje??? Czyżby robił sobie jakąś operacje????
Jak ktoś mi nie wierzy to niech to sobie sprawdzi

http://www.democraticwings.com/images/lukebeforeandafter.jpg

kluczu90

kluczu90 między tymi dwoma epizodami Hamill miał poważny wypadek. Rany nie zdążyły się zagoić i stąd początkowa scena z 5 epizodu i te zmiany na jego twarzy.

kluczu90

Na tym pierwszym porównaniu to Hamill wygląda teraz tak, że mógłby zagrać w SW Imperatora, albo chociażby Vadera...

Hehe... nie dziwiłbym się gdyby Lucas zdecydował się zrobić kolejną ulepszoną wersję Starej Trylogii (może przy okazji przetwarzania jej na potrzeby 3d) i całkowicie usunał Shaw'a wstawiając w RotJ starego Hamilla jako Vadera bez hełmu Christensena jako ducha Anakina XD

kluczu90

Wygląda jakby miał operacje nosa. Tylko kto z ładnego prostego nosa robi sobie rozgniecionego kartofla a'la murzyn lub żółtek.

Mongoose

Twoja wypowiedź jest co najmniej nie na miejscu. Bez sensu...

kluczu90

Hamill nie zrobił sobie żadnej operacji plastycznej. O narkotykach i alkoholu nigdy nic nie słyszałam. Zmiana wyglądu jest spowodowana wypadkiem, który miał na początku 1977

Luke

facet został ZASZUFLADKOWANY i tyle. Szkoda, szkoda bo to dobry aktor

Luke

W 4 GW jego gra mi się nie podobała, ale w 6 możemy zaobserwować, że jego talent aktorski się rozwiną, ale i tak uważam Forda za o wiele lepszego aktora ;)

Nefertete

Bardzo niedoceniony aktor - dziwie sie że nie zrobił kariery. Ciekawe czemu nie brali go do filmów ? Moim zdaniem spokojnie mógł wyjść z szufladki tak samo jak wyszedł z niej Harrison Ford. Może nie miał jego talentu ale wystarczyło go wsadzić do jakiegoś głośnego filmu dość charakterystyczną rolą.

krevek

Koles jest naprawde genialny, niestety troche zmarnowany talent,wspaniale tez podklada glosy tworzac niezapomniane kreacje naprawde utalentowany czlowiek,jednak troche zmarnowany potencjal

mav3rick89

Ludzie przecież ten człowiek ma już prawie sześdziesiątke to jak ma niby wyglądać?Chciałbym żeby mój stary tak się trzymał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones