Crispin Glover

Crispin Hellion Glover

7,4
7 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Crispin Glover

Nie mam pojęcia jakim jest człowiekiem w życiu codziennym bo jego praca nad skrajnie różnymi rolami filmowymi zdaje sie nie przemycać żadnych cech prawdziwego charakteru. Gdy gra nieudacznika, pobłażliwie na to patrzę, gdy gra zły charakter, szczerze go nienawidzę.

husteczka_to_ja

Widziałam na youtube jakiś niepozorny wywiad, który odbył się przed drzwiami jego rezydencji. Moje przypuszczenia zostaly potwierdzone, bo pan Crispin wydawal sie mrocznym, zdziwaczalym czlowiekiem piszacym ksiazki grozy w swoim wiktorianskim domu ; ) W innych wywiadach jest ukazany jako nieco zmieszany, ale bystry człowiek z lekkimi trudnosciami w wyslawianiu sie publicznie. I hej! Spojrz na niego- ma istny obled w oczach. Byl swietny nawet w <brzydki epitet> Epic Movie jakos Willy Wonka, sprawdzajac sie lepiej niz Deep w oryginale. Slowa klucze, ktorych szukasz to 'niepokojacy' i 'zdziwaczaly'. Pewnie gdyby cofnac sie o jeden wiek znalazlby uznanie u mainstreemowych znanych przedstawicieli tamtych czasow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones