PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 995
ocen
8,0 10 1 521995
8,0 51
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

Jak ja uwielbiam ten film.Przebija tym samym MCU swoim mrocznym klimatem i brakiem infantylnego humoru(Czego ja nie znoszę w właśnie wspomnianym wcześniej przeze mnie uniwersum.)Dodatkowo Podoba mi się postać Jokera grana przez Heatha Ledgera który w tym filmie roz!!@#%ał system swoim szaleństwem i głosem.Teraz mIejmy nadzieje że DCEU wkrótce będzie na tym samym poziomie.

ocenił(a) film na 3
Cyprian_Swiecki

Ja tam wolę animację Warner Bros jest o niebo lepsza niż trylogia Nolana i bardziej mroczna.

Serial Rysunkowy WB ma bardzo specyficzny klimat typu Noir czego u Nolana nie ma.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Chodzi ci o animated series z Markiem Hamillem?

ocenił(a) film na 3
Cyprian_Swiecki

Zgadza się. Polecam jeszcze odcinek pełnometrażowy : Batman : Maska Batmana, który bije na głowę produkcje Nolana.

ocenił(a) film na 10
nudecroft

Mask of the phantasm widziałem i był fenomenalny,przez Marka Hamilla którego za tą rolę uwielbiam.
Tak swoją drogą.Ogladasz animated series po polsku czy po angielsku?

ocenił(a) film na 3
Cyprian_Swiecki

Oglądałam z lektorem oraz alternatywnie z dubbingiem. Zazwyczaj nie lubię dubbingu ale ten był niezły. Oczywiście w oryginale po angielsku jak najbardziej tyle że nie miałam nigdy okazji obejrzeć wersję oryginalną z amerykańskimi aktorami dubbingujacymi. Spróbuję na e-bayu.

ocenił(a) film na 3
Cyprian_Swiecki

Ooo patrz, ledwo wcisnęłam i od raz się pojawił :

https://www.ebay.pl/itm/Batman-The-Animated-Series-1992-Blu-ray-Various/15319441 0069?hash=item23ab193055:g:LWgAAOSwIntbqjRv:rk:2:pf:0

ocenił(a) film na 10
nudecroft

No to nieżle,swoją drogą ja też nie lubię dubbingów jedyne co ogładam z dubbingiem to pokemony bo w nim oryginalny jest zły.

ocenił(a) film na 3
Cyprian_Swiecki

No to na tym e-bayu masz chyba wszystkie odcinki po angielsku z tamtych lat. W każdym razie ja sobie kupuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones