PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722743}

Batman kontra Robin

Batman vs. Robin
6,6 4 395
ocen
6,6 10 1 4395
Batman kontra Robin
powrót do forum filmu Batman kontra Robin

Początki Batmana z DCU

ocenił(a) film na 7

Kto czytał restart Batmana z DCU, czyli Kort Sów. Ten od razu poczuje się w tej historii jak w domu. Są oczywiście pewne zmiany względem oryginału, ale nie na tyle żeby psuć zabawę z oglądania. I to jest plus. Minus? Batman. Tak, napisałem to! Minusem jest nasz kochany Batman który pomimo lat nadal nie nauczył się komu ufać a komu tak i to pomimo że jest "największym detektywem świata"! Ech... Ale czy film jest zły? Nie. Jest znośny i dobry. Seans filmu szybko zlatuje i bawimy się dobrze - przynajmniej ja. Byłąby 6, ale Alfred z shotgunem to coś wiec jest naciągana 7. Polecam.

AKlR4

Ten moment był dobry

Ale pośród filmów dc ten należy do 5 najbrutalniejszych

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Jakoś ogólnie filmy z DCU I Marvel NOW nie są zbyt brutalne. A szkoda bo pomimo że nie przepadam za brutalnością i przeklinaniem, to często wyzbywanie się tego z filmu spłaca go. Tutaj pominęli schizy Batmana w labiryncie i niektóre momenty które mogły sprawić że film nie tylko miałby wyższą ocenę, ale byłby prawie (świetny) na równi z Batman Dark Knight Returns (film animowany). Ale i tak zły nie jest. Według mnie lekko poniżej Batman Red Hood i mocno poniżej Batman Dark Knight Returns (według mnie najlepszy z Batmanem w roli głównej).

AKlR4

Ja uważam że Syn Batmana(na początku) jest brutalny. Ten film też jest brutalny.
A no i Flashpoint-najbrutalniejszy film qnimowany z Dc. Że co? Może odcinają glowy,WW zabija dziecko,ale to alternatywna Ziemia. W dodatku daje to filmowi więcej pluaów

ocenił(a) film na 7
LordVader345

JA nie uważam że nie jest brutalny, bo o dziwo tu i ówdzie leje się krew, a i ludzie są prasowani (roboty/zombie? Sów). Ale jest jej tyle o ile żeby tylko film dostał znaczek dla dzieci i młodzieży. Bo przykro to stwierdzić, ale jeśli jest jej za dużo to ją wyrzucają byle dostać PG13 albo niżej. Co jak napisałem często spłyca fabułę. Tutaj? Mogło być lepiej, mroczniej. A jest ot dobry film. Dziecko będzie wniebowzięte a fan zadowolony a DCU i tak zarobi.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Brutalność to znak rozpoznawczy DC. Najbardziej brutalne animacje to według mnie: Dark Knight Returns, Flashpoint, Batman vs Robin, Batman: UtRH i Batman: Gotham Knight. Poza tym znajdzie się kilka brutalniejszych scen w pozostałych aniamacjach takich jak: GL: First Flight, Superman vs Elite.

Deathstroke_filmweb

B:GN nie widziałem. W Red Hoodzie przemoc nie była az taka wielka. Elity nie widziałem,co tam bylo, i czy można to obejrzeć naa cda?

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Można było się pośmać.

Deathstroke_filmweb

Ale gdzie? Sorry, nie widzą na jaki komentarz skomentowałeś...

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Alfred z bronią i robo-batman rozwalający szponów.

Deathstroke_filmweb

A tak :D To było mega :D

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Co do GK, to odcinali sobie głowy, gryźli się, krwawili i strzelali do siebie-anime.
W Superman vs Elite końcowa scena jest brutalna. Superman jest zakrwawiony z czerwonym okiem. Poza tym giną też ludzie, żołnierze itd. Elita zabija wrogów.

Deathstroke_filmweb

W jaki sposób ludzie ginęli w Elicie? Przez co?

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Ludzie krwawią jak Elita ich przesłuchuje, zabijają generałów i jakichś tam przywódców w telewizji, Atomic Skull umiera no i na końcu Superman wygląda, jakby zaraz miał wszystkich pozabijać.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Jeszcze Atomic Skull zabija.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Nie wiem, czy moje odpowiedzi na blogu się zapisały. A.I.M. pracuje dla H.Y.D.R.Y. Thanos, Darkseiid i inne pozaziemskie istoty są poza rankingiem. Black Archer to Malcolm Merlyn, czyli Czarny Łucznik.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Na Youtubie zobacz Superman vs Elite final fight.

ocenił(a) film na 9
Deathstroke_filmweb

Albo atomic skull death.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones